Na zgrupowaniu Cracovii był czas na dyskusje

Piłkarze Cracovii poprzedni tydzień spędzili na zgrupowaniu w Zakopanem. - Trzeba dbać o atmosferę w drużynie - zaznacza Piotr Polczak, kapitan zespołu.
Krakowianie trenowali na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Uciekali przed nie najlepszą pogodą pod Wawelem, ale w górach zaskoczyła ich zima i opady śniegu. Dlatego sporo zajęć odbywało się w hali.

- Myślę, że maksymalnie wypełniliśmy wszystkie założenia. Pogoda nie pozwalała nam, by trenować za dużo na zewnątrz, jednak wykorzystaliśmy to, by wziąć udział w innych zajęciach typu fitness czy innych zabawach, które scalają drużynę - podkreśla na oficjalnej stronie klubu Polczak.

Kapitan Cracovii przyznaje, że obóz pomógł też w lepszym poznaniu nowych piłkarzy. A tych latem do zespołu dołączyło aż dwunastu: - Mieliśmy okazję, by porozmawiać we własnym gronie, poznać się i przedyskutować pewne sprawy, również te piłkarskie. Zawsze trzeba dbać o dobrą atmosferę w drużynie i relacje między zawodnikami, a w tym zgrupowanie na pewno nam pomogło.

W tym tygodniu, już w Krakowie, podopieczni Jacka Zielińskiego przygotowują się do spotkania z Wisłą Płock. Początek meczu w piątek o godz. 18, relacja na krakow.sport.pl.

Zdjęcie LANKI ADIDAS GLORO FG B36021 Zdjęcie Lanki adidas X 15.3 AG AF6286 Zdjęcie Lanki ADIDAS X 16.4 FG S75676
LANKI ADIDAS GLORO FG B36021 Lanki adidas X 15.3 AG AF6286 Lanki ADIDAS X 16.4 FG S75676
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info