Krzysztof Piątek trafił dla reprezentacji Polski [WIDEO]

Napastnik Cracovii Krzysztof Piątek zdobył bramkę dla młodzieżowej reprezentacji Polski w meczu z Czarnogórą. Biało-czerwoni wygrali 6:0.
Mecz z Czarnogórą był dla drużyny Marcina Dorny kolejnym etapem przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw Europy do lat 21, które zostaną rozegrane w Polsce. W Gdyni gospodarze nie mieli problemów z rywalami i urządzili sobie mały festiwal strzelecki.

Piątek wszedł na boisko w 73. minucie, zmieniając Dariusza Formellę. Już cztery minuty później zdobył bramkę. Podobnie jak w ostatnim meczu ligowym z Koroną Kielce, trafił do siatki głową. Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego podwyższył na 5:0.

Później gola strzelił jeszcze wychowanek Wisły Kraków Adam Buksa i Polacy wygrali 6:0. Na boisku w drugiej połowie pojawił się też pomocnik Wisły Alan Uryga.

Poniżej film z bramkami Polaków z Czarnogórą. Trafienie Piątka od 1:17.