Drugi trener Cracovii: Ostatnio byliśmy jak bokser

- Nerwów nie ma, chociaż jesteśmy trochę sfrustrowani, że nie wygrywamy - mówi Piotr Górecki, drugi trener Cracovii, przed niedzielnym meczem z Koroną Kielce (godz. 15.30, relacja na krakow.sport.pl).
Jacek Zieliński, pierwszy trener, ze względów rodzinnych nie prowadził ostatnich treningów i nie było go też na przedmeczowej konferencji prasowej. Jeszcze w piątek wróci jednak do Krakowa i usiądzie na ławce.

Przy ul. Kałuży liczą na przełamanie, bo nie wygrali od sześciu kolejek. - Nerwów nie ma, chociaż jesteśmy trochę sfrustrowani, że nie wygrywamy. Wiemy jednak, że gramy dobrze. Sami widzimy, że jesteśmy jak rasowy bokser. Wytrzymujemy do ostatniej rundy, wyprowadzamy ciosy, które jednak nie mogą dosięgnąć przeciwnika. Przyzwyczailiśmy kibiców do czego innego, ale wierzę, że wszystko wróci do normy. Ostatnio obijaliśmy słupki i poprzeczki, ale to się w końcu odwróci - mówi Górecki.

Ale dodaje, że potrzeba czasu: - Kadra jest inna niż w ubiegłym sezonie, a budowa drużynie nie trwa miesiąc czy dwa tylko dłużej. Ale wierzę, że to, co robimy na treningach, przyniesie skutek i wrócimy do wygrywania.

W niedzielę zagrać nie będą mogli kontuzjowani od dłuższego czasu Anton Karaczanakow i Diego. Z infekcją walczy Mateusz Cetnarski, ale w klubie zapewniają, że pomocnik będzie gotowy do gry.

Zdjęcie Adidas Spodenki sędziowskie Referee 14 G77220 Zdjęcie Kartki sędziowskie dla sędziego piłkarskie Kobo Zdjęcie MOLTEN GWIZDEK FOX 40 CLASSIC
Adidas Spodenki sędziowskie... Kartki sędziowskie dla sędz... MOLTEN GWIZDEK FOX 40 CLASSIC
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info