Cracovia. Marcin Budziński: Nie wiem, dlaczego jesteśmy tak nieskuteczni

Cracovia zremisowała w Lubinie z Zagłębiem 1:1 - To kwestia czasu, aż się odblokujemy i zaczniemy wygrywać - uważa Marcin Budziński, pomocnik krakowian.
Spotkanie z Zagłębiem było już szóstym kolejnym meczem Cracovii w lidze bez zwycięstwa. Podobnie jak przed tygodniem z Arką Gdynia, również tym razem to krakowianie stworzyli sobie więcej sytuacji od rywali, ale nie potrafili ich wykorzystać.

- Dlaczego tak jest? Gdybyśmy wiedzieli, pewnie coś byśmy zmienili. Dobrze chociaż, że po tym, jak łatwo straciliśmy bramkę, dosyć szybko udało nam się wyrównać. Nie wiem, dlaczego jesteśmy tak nieskuteczni. Uważam jednak, że to kwestia czasu, aż się odblokujemy i zaczniemy punktować. Byliśmy lepszą drużyną, ale punkt w Lubinie to też pozytywny wynik - zaznacza Budziński przed kamerą klubowej telewizji.

Pomocnik Cracovii był jej jedynym graczem, który znalazł drogę do siatki Martina Polacka. I, jak to ma w zwyczaju, zrobił to pięknym strzałem zza pola karnego.

- Akurat tak wyszło, że znowu udało mi się strzelić z dystansu. Pracuję nad tym na treningach, więc fajnie, że to przynosi efekt - mówi.