Sport.pl

Jacek Zieliński ciągle liczy na Bartosza Kapustkę

- Jeśli chodzi o jego transfer, na razie nie mam żadnych informacji - twierdzi Jacek Zieliński, trener Cracovii. Bartosz Kapustka negocjuje z zagranicznymi klubami, ale na razie przygotowuje się do niedzielnego meczu z Piastem Gliwice.
Kapustka nie próbuje ukrywać, że jeszcze tego lata może zmienić klub. Mimo to po udanych dla niego mistrzostwach Europy wrócił pod Wawel i trenuje z kolegami z Cracovii. Trener zapewnia, że 20-letni pomocnik jest gotowy na mecz z Piastem.

- Bartek nadrabia stracony czas. W sprawie jego transferu nie mam żadnych sygnałów. Rozmawiałem z nim i obiecał, że jeśli tylko coś będzie na rzeczy, to od razu mi powie. Na razie jest cisza - mówi Zieliński.

W niedzielę debiutu w Cracovii być może doczeka się natomiast Mateusz Szczepaniak, który nie był zgłoszony do kadry na eliminacje Ligi Europy. - Mateusz jest z nami krótko i grał mało, by od razu wejść w zespół, ale liczę na niego - zapewnia trener.

Najwięcej zmartwień przysparza mu jednak obrona, bo nogę złamał Paweł Jaroszyński. - Nie powiem, że jesteśmy blisko ściągnięcia lewego obrońcy, ale rozmowy trwają. Na razie kandydatami do gry na tej pozycji są Kuba Wójcicki i Deleu - wyjaśnia Zieliński.

Więcej o: