Jacek Zieliński: Mecz Polska - Portugalia? Nie będziemy nasłuchiwać wieści z Francji

- Mecz ze Skendiją daje nam chleb, musimy się z tym pogodzić - powiedział Jacek Zieliński, trener Cracovii, kiedy zapytaliśmy, czy nie żałuje, że czwartkowy mecz jego drużyny odbędzie się o tej samej porze co spotkanie Polska - Portugalia.
Oba rozpoczną się o godz. 21. - Spodziewamy się otwartego meczu. Chcemy grać w piłkę i zdajemy sobie sprawę, że rywale też to potrafią. Mają kilku ciekawych zawodników. Ale w meczach pucharowych bardzo ważna jest też defensywa, więc z tyłu też chcemy zagrać mądrze - mówił Zieliński. - W moim zespole nie widzę objawów lekceważenia rywala. W Polsce Skendija jest jakby trochę niedoceniana, ale to solidna drużyna. My zagramy w pucharach po raz pierwszy w historii, a oni mają duży bagaż doświadczeń. Poza tym Bałkany to trudny teren, dlatego w klubie jest pełna mobilizacja.

Zapewnił, że wynik meczu Polski z Portugalią poznają dopiero po ostatnim gwizdku: - Nie mieliśmy wpływu na godziny tych spotkań, więc musimy się z tym pogodzić. To nasz mecz daje nam chleb i nie zamierzamy nasłuchiwać wieści z Francji.

Zdjęcie PUMA OCHRANIACZE EVOSPEED DRAGON 030589-01 Zdjęcie PUMA OCHRANIACZE PIŁKARSKIE PRO TRAINING GRD 30581-01 Zdjęcie Puma Ochraniacze piłkarskie King Spirit guard 03057815
PUMA OCHRANIACZE EVOSPEED D... PUMA OCHRANIACZE PIŁKARSKIE... Puma Ochraniacze piłkarskie...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info