Legioniści po rozgromieniu Cracovii: Powinniśmy grać tak zawsze

Piłkarze Legii nie mieli w piątek litości dla Cracovii. Wygrali 4:0, a po meczu bił od nich dobry humor.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Nemanja Nikolić, strzelec jednej z bramek, w rozmowie z oficjalnym serwisem Legia.com zauważył, że Legia mogła wygrać wyżej: - Możemy się cieszyć, wykonaliśmy dobrą pracę. Cracovia to dobry zespół, grają ofensywnie, potrafią to robić. To jednak było dla nas bardzo dobre, mieliśmy więcej miejsca i stworzyliśmy sobie bardzo dużo okazji.

Inni wypowiadają się w podobnym tonie. Ondrej Duda: - Trudno powiedzieć, jak potoczyłby się ten mecz, gdybyśmy nie strzelili gola już na początku. Przed przerwą udało nam się wbić jeszcze dwie bramki, więc po przerwie już spokojnie kontrolowaliśmy przebieg gry.

Aleksandar Prijović: - Stworzyliśmy więcej sytuacji niż rywal i byliśmy lepszym zespołem. Taką Legię wszyscy chcą oglądać w meczach przy Łazienkowskiej. To nie było jednak łatwe spotkanie. Taką dyspozycję musimy prezentować zawsze. Przed nami ostatnie cztery kolejki sezonu. Włączamy najwyższy bieg, by zdobyć mistrzostwo.