Piotr Stokowiec: Ręka w polu karnym? Trzeba by było zjeść beczkę soli...

- Żałuję, że ten mecz rozstrzygnął gol z rzutu karnego - kręci głową Piotr Stokowiec, trener Zagłębia Lubin. Jego zespół przegrał z Cracovią 0:1.
Jedynego gola zdobył z rzutu karnego Mateusz Cetnarski. Kilka chwil wcześniej piłkę ręką dotknął Adrian Rakowski. Tuż po meczu Stokowiec nie chciał ocenić, czy sędzia słusznie gwizdnął. - Beczkę soli trzeba by zjeść, by rozstrzygnąć, kiedy trzeba odgwizdać zagranie ręką. Nie chcę się silić na ocenę, bo nie widziałem powtórek. Po prostu żałuję, że akurat rzut karny zadecydował o wyniku - tłumaczy trener.

Dodaje, ze sprawiedliwy byłby remis. - To był wyrównany mecz. Nie byliśmy gorsi. Chcę pochwalić swoich piłkarzy za walkę do końca. Nie czujemy się gorsi od czołówki, która bije o puchary. Pokazujemy, że zasłużyliśmy na grę w grupie mistrzowskiej i jestem przekonany, że sprawimy jeszcze niejedną niespodziankę. Porażka oczywiście boli, wyjeżdżamy stąd ze sportową złością i szykujemy się do kolejnych meczów - mówi Stokowiec.

Zdjęcie Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSKIE ACE CLUB S90340 Zdjęcie MITRE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE MAYAN SLIP Zdjęcie SMJ OCHRANIACZE PIŁKARSKIE ELEKTRA SR
Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSK... MITRE OCHRANIACZE PIŁKARSKI... SMJ OCHRANIACZE PIŁKARSKIE ...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info