Śląsk - Cracovia. Jacek Zieliński: Byliśmy jak dr Jekyll i Mr Hyde

- Przegraliśmy mecz, którego nie powinniśmy byli przegrać - kręci głową Jacek Zieliński, trener Cracovii. Jego drużyna przegrała ze Śląskiem we Wrocławiu 1:2.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Krakowianie po pierwszej połowie prowadzili, ale w drugiej Śląsk zepchnął ich do obrony. - Przegraliśmy mecz, którego nie powinniśmy byli przegrać. I to na własne życzenie. Pokazaliśmy dziś dwa oblicza - jak dr Jekyll i Mr. Hyde. Za karę mamy zerowy dorobek punktowy. Musimy się otrząsnąć i zacząć lepiej grę w grupie mistrzowskiej - mówi Zieliński.

Mariusz Rumak, trener Śląska, jest w lepszym nastroju: - Źle zaczęliśmy to spotkanie, graliśmy słabo. Cracovia miała szansę, by strzelić. Dopiero pod koniec połowy złapaliśmy oczekiwany rytm. W szatni poprawiliśmy taktyczne kwestie i otrzymaliśmy nagrodę w postaci dwóch bramek. Cracovia jest dobrym zespołem i może walczyć o europejskiej puchary