Cracovia. Deleu: Szybko ruszyłem i poczułem dyskomfort

Cracovia zremisowała z Górnikiem Łęczna 0:0, a oprócz punktów straciła Deleu, który musiał opuścić murawę już na początku meczu. - Po pięciu minutach nie nadawałem się do gry i nie chciałem dłużej osłabiać drużyny - opisuje zawodnik.
Facebook? » | A może Twitter? »

Rywale przez całe spotkanie nie dali Cracovii rozwinąć skrzydeł. - Był to dla nas ciężki mecz. Górnik nie miał ostatnio dobrych wyników, ale ciągle ma doświadczonych zawodników - uważa Deleu.

Krakowianie przed sobotnim spotkaniem mieli na koncie serię trzech meczów bez wygranej. Znów nie przypominali drużyny z początku roku. - Ten mecz się nam nie ułożył, ale mam nadzieję, że w następnym wrócimy do dobrej gry z początku rundy - zaznacza obrońca.

Dla Deleu mecz był podwójnie nieudany. Z powodu urazu musiał opuścić plac gry już w 10. minucie spotkania. - Szybko ruszyłem i poczułem dyskomfort. Podjąłem decyzję o zejściu z boiska, by nie pogorszyć urazu i nie zepsuć czegoś w meczu. Mam nadzieję, że nie będzie to nic poważnego i szybko wrócę do zdrowia - mówi z nadzieją Brazylijczyk.