Sport.pl

Cracovia. Grzegorz Sandomierski: Poszliśmy na całość

Cracovia długo remisowała z Legią Warszawa, ale ostatecznie przegrała z wicemistrzem Polski 1:2. - Po dwóch ostatnich meczach powinniśmy mieć przynajmniej o dwa punkty więcej - twierdzi Grzegorz Sandomierski, bramkarz krakowian.
Facebook? » | A może Twitter? »


Sandomierski nie miał zbyt wiele do powiedzenia przy straconych bramkach. Guilherme i Aleksandar Prijović pokonali go w sytuacjach sam na sam. Bramkarz Cracovii również miał jednak szansę wpisać się na listę strzelców, kiedy w ostatniej akcji meczu pobiegł w pole karne Legii.

- Byłem dość blisko, piłka przeszła mi po głowie. Zabrakło instynktu strzeleckiego. Chciałem, by było nas z przodu o jednego więcej. Szkoda, że się nie udało - mówi.

Przed tygodniem krakowianie przegrali 1:2 z Lechem Poznań, w sobotę w takim samym stosunkiem bramek ulegli Legii. - Co nam z tego dobrego meczu, dobrego wrażenia? Za to punktów nie przyznają. Dwa ostatnie mecze kończymy porażką, a moim zdaniem nie mieliśmy prawa ich przegrać. Powinniśmy mieć przynajmniej o dwa punkty więcej - uważa Sandomierski.

Cracovia znów, jak w Poznaniu, straciła gola w końcówce spotkania. - Poszliśmy na całość, chcieliśmy wygrać. Podobnie było w poprzednim. Być może w pewnym momencie się zagalopowaliśmy - przyznaje bramkarz.Więcej o: