Sport.pl

Deniss Rakels piłkarzem Reading FC

To już oficjalna informacja. Łotysz nie będzie grał w Cracovii, przenosi się do Anglii.
To było do przewidzenia. Deniss Rakels nie pojechał z drużyną Jacka Zielińskiego na zgrupowanie do Hiszpanii, a w tym czasie miał trenować z rezerwami i dopinać szczegóły transferu.

Działacze i trener nie chcieli oddać najlepszego strzelca (15 goli jesienią), ale nie mieli wyjścia. W kontrakcie piłkarza był zapis, który pozwalał na odejście za 500 tys. euro. Mówiło się o transferze do Legii Warszawa, potem belgijskiego Club Brugge, ale ostatecznie stanęło na Wielkiej Brytanii. Reading to 15. zespół pierwszej ligi angielskiej (drugi poziom rozgrywek).

Więcej o:
Komentarze (12)
Deniss Rakels piłkarzem Reading FC
Zaloguj się
 • condor-2

  Oceniono 14 razy 10

  W Polskiej lidze nie ma gwiazd,nie piszcie bzdur,są przeciętni kopacze,gwiazdy w Polsce sa tylko na niebie.

 • 6nine9

  Oceniono 18 razy 2

  Awans finansowy. Sportowy chyba nie.

 • Jacek Urbanowicz

  Oceniono 1 raz 1

  A mnie się wydaje iż Rakels właśnie zabłyśnie w Anglii.Już dwa lata temu był skazywany , przez tzw: ekspertów na piłkarski niebyt i proszę zabłysnoł w ekstraklasie strzelił 15 bramek jakże ważnych bramek dla Cracovii.A porównanie z Orlando Są jest trochę nie na miejscu bo miał to być napastnik na którego Legia stawiała a okazał się niewypałem bo 5 bramek to jak na napastnika marny dorobek bo teraz pomocnicy w Cracovii więcej strzelają jak On

 • badylanka.1

  Oceniono 6 razy -2

  Angielska pierwsza liga to trzeci poziom rozgrywek.Drugi poziom to Championships.

 • kalafiorowydzem

  Oceniono 24 razy -4

  Czyli ciąg dalszy "Wielkiej zimowej ofensywy transferowej Legii", o czym wielokrotnie pisano w sport.pl a szczególnie jego warszawskiej sekcji. Cóż, zapewne Rakels był za słaby na Legię. Teraz Legia pewnie odpuszcza "zbyt słabego" Radovicia, niech się Grecy z nim męczą. No chyba, że okaże się, że wg Greków Radovic jest w słabej formie i nie będą go jednak chcieli, wtedy dla Legii będzie w sam raz! Szybko odtrąbiony zostanie następny sukces transferowy w ramach wielkiej ofensywy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX