Sport.pl

Marcin Dorna: Nie ma dyskusji, najważniejsza jest pierwsza reprezentacja Polski

- Na wnioski po dokładnej analizie przyjdzie czas - mówił Marcin Dorna, trener reprezentacji Polski do lat 21, po meczu z Ukrainą na stadionie Cracovii.
Polacy przegrali z rówieśnikami 0:1. - Zagraliśmy w krótkim czasie dwa mecze z bardzo dobrymi zespołami [w czwartek wygrali z Norwegią 1:0 - przyp. red.] i celem naszych spotkań ciągle jest selekcja. Jeśli chodzi o mecze, rok się dla nas kończy, ale kolejny będzie równie intensywny, a nacisk będziemy kładli na zgrywanie się. Na razie szansę dostała duża grupa, ale będziemy ją powoli zawężać. Nie ma oczywiście żadnej dyskusji, że najważniejsza jest pierwsza reprezentacja, w której jest spora liczba młodych graczy, którzy teoretycznie mogliby grać u nas. To nas to nie problem, tylko powód do satysfakcji. Pewnie dopiero tuż przed mistrzostwami Europy w 2017 roku będziemy mogli powiedzieć, czy ci piłkarze nam pomogą - powiedział Dorna.

Więcej o:
Komentarze (2)
Marcin Dorna: Nie ma dyskusji, najważniejsza jest pierwsza reprezentacja Polski
Zaloguj się
 • unkas2004

  Oceniono 1 raz -1

  Panie Dorna ,jest pan slabiutkim trenerem.Zespol gra bez jakiejkolwiek taktyki.Ot,takie "stado baranow" biegajace z nudow po zielonej trawce.
  Nic pana ostatnie el. nie nauczyly.
  Cos jak drugi "Dyzma"-Smuda...hura,hura i nic wiecej.
  Co to za kraj ,ta nasza Polska?Gra w Niej miliony chlopcow i doroslych w pilke a nie potrafimy wyszkolic chocby JEDNEGO ( 1) super trenera.SZOKKKKKKKKKKKKKKKKK.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX