Cracovia. Paweł Jaroszyński bohaterem reprezentacji młodzieżowej!

Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała w Gdyni Norwegię 1:0. Bohaterem spotkania był Paweł Jaroszyński. Obrońca Cracovii zdobył jedyną bramkę meczu.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Lewy obrońca znalazł się w podstawowym składzie kadry Marcina Dorny. W 72. minucie wykonał rzut wolny 17 metrów przed bramką rywala. Jaroszyński popisał się precyzyjnym strzałem i wyprowadził Polaków na prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania. 90 minut przeciwko Norwegii rozegrał też Alan Uryga, pomocnik Wisły Kraków.

Już w poniedziałek reprezentację do lat 21 czeka kolejny test. Tym razem jej przeciwnikiem będą młodzi piłkarze z Ukrainy. Jaroszyński i Uryga będą mieli okazję zaprezentować się krakowskiej publiczności, bo mecz zostanie rozegrany na stadionie Cracovii. Początek spotkania o godz. 18.