Sport.pl

Cracovia. Trzech zawodników w jedenastce kolejki

W 11. kolejce ekstraklasy Cracovia pokonała Lecha Poznań 5:2. Po efektownej wygranej aż trzech zawodników drużyny Jacka Zielińskiego zostało nominowanych do jedenastki kolejki. Wyróżnieni zostali Mateusz Cetnarski, Deniss Rakels i Damian Dąbrowski.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Cetnarski zanotował w niedzielę świetny występ, który okrasił dwoma asystami i bramką zdobytą po pewnie wykonanym rzucie karnym. Dla pomocnika urodzonego w Kolbuszowej to już trzecia nominacja do drużyny kolejki w tym sezonie.

Również po raz trzeci w ten sposób wyróżniony został Rakels, który od czasu podpisania nowego kontraktu prezentuje coraz lepszą formę. Reprezentant Łotwy w 10. kolejce do siatki trafił dwa razy w meczu z Ruchem Chorzów, z Lechem znów wpisał się na listę strzelców. Dąbrowski otrzymał nominację po raz drugi. 23-letni pomocnik zdominował w niedzielnym meczu środek boiska i pokazał, że jest wysokiej formie.

Jedenastka 11. kolejki ekstraklasy

Marić (Lechia)- Mraz (Piast), Korun (Piast), Fojut (Pogoń) - Cetnarski (Cracovia), Dąbrowski (Cracovia), Akahoshi (Pogoń), Vacek (Piast) - Rakels (Cracovia), Kuświk (Lechia), Nikolić (Legia)

Więcej o: