Sport.pl

Grzegorz Sandomierski nie będzie "grzebał" w składzie Cracovii

Wychowanek Jagiellonii obecnie jest rezerwowym Cracovii. W sobotę obie drużyny zmierzą się przy ul. Kałuży.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Sandomierski trafił latem do Cracovii z Zawiszy. Na razie jednak przegrywa rywalizację o miejsce między słupkami z Krzysztofem Pilarzem. W Cracovii zadebiutował w meczu Pucharu Polski z Dolcanem Ząbki, ale opuścił boisko z powodu urazu.

- Swoją ciężką pracą mogę tylko dawać mu sygnały, że jestem cały czas gotowy do tego, by pomóc zespołowi. Na tę chwilę tylko to, a może aż tyle, mogę robić. Drużyna gra nieźle, Krzysiek Pilarz broni bardzo dobrze. Nikt nie ma prawa mocno grzebać w tym składzie - mówi Sandomierski w rozmowie z "Dziennikiem Polskim".

Bramkarz to wychowanek Jagielloni, w której uczył się piłkarskiego fachu z Markiem Wasilukiem, byłym piłkarzem Cracovii. Najbardziej rozwinął się jednak przy trenerze Michale Probierzu, który znów prowadzi drużynę z Białegostoku.

- Chyba nikt nie przyjeżdża po remis, bo takie podejście zazwyczaj skutkuje niepowodzeniem. Zapowiada się ciekawy mecz od strony taktycznej. Obaj trenerzy potrafią ustawić zespół pod konkretnego przeciwnika. To jest fajne - dodaje Sandomierski.

Więcej o: