Skrót meczu Cracovia-Banik Ostrawa [WIDEO]

Oficjalna strona klubowa opublikowała skrót pierwszego, wygranego 3:1 sparingu Cracovii przed nowym sezonem.

Krakowianie zrobili swoje jeszcze przed przerwą. Niby już w 30. sekundzie rywale mieli dobrą okazję, ale zaraz z gola cieszyli się piłkarze Cracovii. Bramkarz odbił strzał Armiche Ortegi, ale piłka trafiła kapitana Banika i wpadła do siatki. Rzut karny wykorzystał potem Mateusz Cetnarski, a Krzysztof Szewczyk bez kłopotu trafił do pustej bramki po podaniu Bartosza Kapustki.

W drugiej połowie szansę dostali m.in. juniorzy - Hubert Król i Radosław Kuligowski. Na pierwszy rzut oka było widać, że Cracovia ma braki na lewej obronie. Do Wolbromia nie przyjechał Paweł Jaroszyński i w tej sytuacji na tej pozycji awaryjnie zagrał Łukasz Zejdler.