Bartosz Kapustka z Cracovii i dwóch piłkarzy Wisły Kraków powołanych do kadry U-21

Jednego piłkarza Cracovii i dwóch Wisły Kraków powołał Marcin Dorna na zgrupowanie reprezentacji do lat 21.
W środę selekcjoner młodzieżówki podał nazwiska piłkarzy z polskiej ligi, którzy wezmą udział w konsultacjach i zagrają 11 czerwca towarzyskie spotkanie ze Słowacją.

Wśród powołanych znaleźli się Bartosz Kapustka z Cracovii i wiślacki duet: Alan Uryga, Mariusz Stępiński. Każdy z tej trójki miał w tym sezonie mecze, kiedy występował regularnie, ale teraz najczęściej siedzą na ławce rezerwowych.

Stępiński po sezonie odejdzie z Wisły, bo kończy się jego wypożyczenie do krakowskiego zespołu. Na wykupienie klubu nie stać, a nie wiadomo, czy jest możliwość przedłużenia transferu czasowego.

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski (Jagiellonia Białystok), Damian Podleśny (Chojniczanka Chojnice), Dawid Smug (Miedź Legnica).

Obrońcy: Marcin Flis (GKS Bełchatów), Bartosz Jaroch (Olimpia Grudziądz), Lukas Klemenz (Korona Kielce), Sebastian Rudol (Pogoń Szczecin), Jonatan Straus (Jagiellonia Białystok).

Pomocnicy i napastnicy: Marcin Cebula (Korona Kielce), Dariusz Formella (Lech Poznań), Bartosz Kapustka (Cracovia), Krzysztof Piątek (Zagłębie Lubin), Mariusz Stępiński, Alan Uryga (obaj Wisła Kraków), Łukasz Wroński (GKS Bełchatów).