Trener Robert Podoliński: Zmiana mojej pozycji? Z leżącej na jaką?

- Gratuluję Wiśle Kraków, bo była lepsza. Ciężko się z nią gra 11 na 11, a co dopiero bez jednego zawodnika - przyznał Robert Podoliński, trener Cracovii po porażce z Wisłą Kraków 1:2.
Wszystko o 189. Derbach Krakowa - wideo, wywiady, analizy, oceny na krakow.sport.pl »

Szkoleniowiec miał sporo uwag po meczu. - Po przerwie zagraliśmy bardziej agresywnie, ale w pierwszej połowie nam tego brakowało. Nie chodziło o faule, ale o to, że byliśmy za daleko od rywali. Czerwona kartka Kapustki? Gdybym miał o to do niego pretensje, to byłbym niespełna rozumu. Chłopak bierze ciężar na swoje barki i wywiązuje się z tego bardzo dobrze - podkreślał szkoleniowiec.

Podoliński został również zapytany o swoją przyszłość, która nie rysuje się w różowych barwach. - Czy moja sytuacja się zmieni? Ale z leżącej na jaką? - uśmiechał się trener Podoliński. - A na poważnie, to nie jest to miejsce na roztrząsanie takich spraw. Na moje relacje z zarządem nie mogę jednak powiedzieć złego słowa.

W kolejnych spotkaniach Podoliński nie będzie mógł skorzystać z Kapustki, a na urazy narzekają Denissa Rakelsa (ma złamany nos) i Marcin Budziński. - Nie można nas jednak spisywać na straty. Bozia jest sprawiedliwa, więc liczę, że jakaś seria zwycięstw przed nami - podkreśla Podoliński.