Sport.pl

Trener Robert Podoliński: Zmiana mojej pozycji? Z leżącej na jaką?

- Gratuluję Wiśle Kraków, bo była lepsza. Ciężko się z nią gra 11 na 11, a co dopiero bez jednego zawodnika - przyznał Robert Podoliński, trener Cracovii po porażce z Wisłą Kraków 1:2.
Wszystko o 189. Derbach Krakowa - wideo, wywiady, analizy, oceny na krakow.sport.pl »

Szkoleniowiec miał sporo uwag po meczu. - Po przerwie zagraliśmy bardziej agresywnie, ale w pierwszej połowie nam tego brakowało. Nie chodziło o faule, ale o to, że byliśmy za daleko od rywali. Czerwona kartka Kapustki? Gdybym miał o to do niego pretensje, to byłbym niespełna rozumu. Chłopak bierze ciężar na swoje barki i wywiązuje się z tego bardzo dobrze - podkreślał szkoleniowiec.

Podoliński został również zapytany o swoją przyszłość, która nie rysuje się w różowych barwach. - Czy moja sytuacja się zmieni? Ale z leżącej na jaką? - uśmiechał się trener Podoliński. - A na poważnie, to nie jest to miejsce na roztrząsanie takich spraw. Na moje relacje z zarządem nie mogę jednak powiedzieć złego słowa.

W kolejnych spotkaniach Podoliński nie będzie mógł skorzystać z Kapustki, a na urazy narzekają Denissa Rakelsa (ma złamany nos) i Marcin Budziński. - Nie można nas jednak spisywać na straty. Bozia jest sprawiedliwa, więc liczę, że jakaś seria zwycięstw przed nami - podkreśla Podoliński.Więcej o:
Komentarze (3)
Trener Robert Podoliński: Zmiana mojej pozycji? Z leżącej na jaką?
Zaloguj się
 • szbal

  Oceniono 8 razy 4

  Bozia? Ło matko... to zamiast na trening umówcie się w Łagiewnikach

 • ttoorroo05

  Oceniono 4 razy 2

  Ooo! to ten hochsztapler jeszcze na stanowisku?A Filipiak dalej w hu.ja robiony.

 • 0

  dawno mówiłem ze zle prowadzisz zespół wystawienie 3ch obrońcow na wisłe to przegrana Maciejewski sobie połamał zęby na tym systemie jesteś cieniasem .jetescie pewnym kandytatem do spadku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX