Sport.pl

Cracovia na trójkę, ale indywidualnie [OCENY]

Żadnemu z piłkarzy drużyny z Kałuży nie można odmówić zaangażowania. Drużynowo zaprezentowali się jednak gorzej, nie prezentując żadnego pomysłu na mecz.
Krzysztof Pilarz +3 - przy bramkach nie miał za wiele do powiedzenia, kilka razy dobrze i pewnie bronił, wybronił strzał Rafała Boguskiego pod koniec meczu, ale brakuje mu szczęścia z rundy jesiennej.

Bartosz Rymaniak -3 - najlepszy z obrońców. W destrukcji dość pewny. Miał świetną okazję w drugiej połowie, gdy niepilnowany strzelał w polu karnym, ale spudłował.

Sreten Sretenović 2 - słabo asekurował kolegów z obrony i jest jednym z winowajców utraty pierwszej bramki.

Piotr Polczak 2 - słaby w wyprowadzeniu piłki, a z tego też powinno się rozliczać środkowego obrońcę. Był bardzo niepewny w obronie. Najsłabszy z defensorów.

Krzysztof Nykiel -4 - z takim zawodnikiem Cracovia powinna przedłużyć kontrakt. Pewny w obronie, groźny w ataku. To on stworzył akcję bramkową.

Miroslav Covilo -3 - nie oddał ani jednego strzału, miał znikomy wpływ na mecz, ale to dlatego, że był niemal nieodstępowany przez rywali.

Damian Dąbrowski -3 - grał wyżej niż serbski pomocnik, miał też więcej miejsca, ale tego nie wykorzystał - podawał zwykle wszerz boiska. W obronie bez ogromnych błędów.

Boubacar Diabang -2 - bez pomysłu na grę na skrzydle, do tego wciąż obiegał go Boban Jović. Nic dziwnego, że zszedł jako pierwszy.

Marcin Budziński +3 - niewidoczny przez długie minuty, ale gdy już się urwał spod opieki wiślaków, to strzelił bramkę. Ostatnie minuty dreptał, bo stłukł biodro.

Bartosz Kapustka 3 - brał na siebie grę, potrafił znaleźć się w odpowiednim miejscu na boisku i ruszyć z atakiem. Musiał faulować jako ostatni obrońca - czerwona kartka pozostawia spory niesmak i obniża ocenę.

Deniss Rakels 3 - miał dobrą okazję na początku meczu, ale nie zmieścił piłki w bramce.

Mateusz Wdowiak +2 - miał dać Cracovii szybkość i błyskotliwość, ale obrońcy wyeliminowali jego atuty.

Armiche Ortega, Erik Jendriszek - grali za krótko, by ich ocenić.

Więcej o: