Sport.pl

Erik Jendriszek przed derbami: Czuję dreszczyk emocji, nie mogę sobie znaleźć miejsca

W sobotę (godz. 18) Cracovia zagra przy Reymonta z Wisłą Kraków. - Będzie to okazja do rehabilitacji za nieudany występ w Pucharze Polski - mówi portalowi krakow.sport.pl Erik Jendriszek, napastnik klubu z ul. Kałuży.
Facebook? » | A może Twitter? »


Słowacki napastnik przyznaje, że po odpadnięciu z Pucharu długo nie mógł zasnąć. - Było nam wszystkim bardzo ciężko, ale staramy się zapomnieć o niepowodzeniu. Mamy przed sobą bardzo ważny i trudny mecz z Wisłą. Będzie to okazja do rehabilitacji. Dobrym występem w derbach chcemy przeprosić kibiców - mówi Jendriszek.

29-letni piłkarz nie może doczekać się sobotniego meczu. - Dużo czytałem o tej rywalizacji, a teraz będę mógł zagrać w derbach drużyn z jednego miasta. Nigdy wcześniej nie miałem takiej okazji, dlatego czuję dreszczyk emocji i nie mogę sobie znaleźć miejsca - przyznaje Jendriszek.

Na Słowacji grałem w Spartaku Trnava derby ze Slovanem Bratysława, ale atmosfera nie była najlepsza, bo nie wpuścili kibiców gości. W Niemczech bardzo ważne były mecze Schalke z Borussią Dortmund. Świetne oprawy na trybunach, dużo szumu przed derbami i po nich. Uważam jednak, że derby Krakowa będą jeszcze lepsze - kończy napastnik Cracovii.Zdjęcie RCRA09: Cracovia Kraków - koszulka Legea Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA WISŁA KRAKBET KRAKÓW 2014 Z20621
RCRA09: Cracovia Kraków - k... ADIDAS KOSZULKA WISŁA KRAKB...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Kto będzie górą w derbach Krakowa?
Więcej o: