Cracovia. Robert Podoliński przed Lechem: Sytuacja nie jest za wesoła

- Po dwóch kolejkach mogę powiedzieć, że Lech gra najciekawiej w ekstraklasie - przekonuje trener Cracovii przed piątkowym meczem z Lechem (godz. 20.30, relacja na krakow.sport.pl).
Facebook? » | A może Twitter? »


Krakowianie mają za sobą dwa remisy i liczą na pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. - Po dwóch kolejkach mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o jakość gry, Lech jak na razie jest najlepszy. Gra najciekawiej, prezentuje dynamiczny futbol i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie - przekonuje Podoliński.

- Jaka jest strategia? To proste: chcemy wygrać. Gramy na własnym stadionie i musimy pokazać się z twardej, agresywnej strony. Innej gry Lechowi nie możemy przeciwstawić. Przede wszystkim trzeba zagrać skutecznie, bo tego zabrakło w ostatnim meczu z Podbeskidziem - dodaje trener.

Przeciwko Lechowi nie będzie mógł zagrać Bartosz Rymaniak, który leczy kontuzję stawu skokowego. Jak długo będzie musiał pauzować, okaże się w poniedziałek po konsultacji z lekarzem. Wysoką gorączkę ma natomiast Paweł Jaroszyński i też nie wybiegnie na boisko. - A szkoda, bo był w niezłej formie. Sytuacja ze względu na choroby nie jest zbyt wesoła. Kilku innych piłkarzy jest też po przeziębieniach, ale w jakimś wymiarze będą przygotowani na piątkowy mecz - zapewnia Podoliński.

Prof. Janusz Filipiak nie powtórzy błędów? [WYWIAD]


Kto będzie "lokomotywą" Cracovii w starciu z Lechem Poznań?