Robert Podoliński o testowanym Brazylijczyku: Ma problemy z komunikacją i dyscypliną taktyczną

Cracovia przegrała pierwszy sparing na obozie w tureckiej Larze, ale trener był zadowolony z możliwości rozegrania meczu z ?wymagającym przeciwnikiem?.
W poniedziałek drużyna z ul. Kałuży zmierzyła się z ASA Targu Mures z Rumunii (przegrała 0:1). - Jestem zadowolony z poziomu meczu. Na tle Rumunów kilka rzeczy było bardzo dobrych. Pierwsza połowa wyrównana, w drugiej mieliśmy przewagę. Szkoda, że nic nie strzeliliśmy. Nowi zawodnicy zagrali co najmniej poprawnie - ocenia na oficjalnej stronie klubu szkoleniowiec Cracovii.

W meczu nie wystąpili bramkarz Krzysztof Pilarz oraz obrońca Adam Marciniak. - Zmagają się z drobnymi urazami, więc daliśmy im odpocząć - tłumaczy Podoliński.

W drugiej połowie na boisko wszedł testowany Brazylijczyk Fernando Silva dos Santos. - Ma ogromne problemy z komunikacją. Dobrze wygląda w pojedynkach jeden na jeden, słabiej jeżeli chodzi o dyscyplinę taktyczną. Więcej będziemy mogli powiedzieć po następnym sparingu - mówi trener.

Kolejny sparing Cracovia zagra w piątek z SV Ried.