Sport.pl

Szkoleniowe metody Podbeskidzia rodem z Cracovii

Trenerzy Podbeskidzia Bielsko-Biała zabrali swoich piłkarzy na zajęcia bokserskie. Wcześniej z Cracovią na takie ćwiczenia zdecydował się Robert Podoliński.
<center><a class=c1n href="Facebook? » https://www.facebook.com/KrakowSportpl">Facebook?&nbsp&raquo</a > | <a class=c1n href="A">https://twitter.com/krakow_sport_pl">A może Twitter?&nbsp&raquo</a></center>

W sierpniu "Wyborcza" pisała o nich tak: "Po raz pierwszy spotkali się 20 lat temu na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. - Graliśmy w jednej drużynie AZS-u. Niejedno wspólnie przeżyliśmy - wspomina trener Leszek Ojrzyński. - Kiedyś Robert zrobił mi fajną przysługę. Chyba przez rok mój rower stał w jego pokoju w akademiku. Współlokatorzy nie byli z tego powodu zadowoleni, ale za to mieli fantastyczny wystrój."

Jak widać, nie tylko przeszłość łączy obu szkoleniowców. Zarówno Podoliński, jak i Ojrzyński mają podobne metody treningowe. Obaj chcą urozmaicać zajęcia i wpadli na taki sam pomysł. Kilka tygodni temu szkoleniowiec Cracovii zabrał swoich piłkarzy na trening bokserski, bo sam od lat amatorsko zajmuje się tą dyscypliną sportu.

Teraz w ślad za nim poszedł Ojrzyński, choć większe doświadczenie ma od niego asystent Adrian Olecki. - Z przerwami trenuję boks już od sześciu lat i dlatego mogliśmy pokazać kilka podstawowych technik. Zawodnicy bardzo szybko pojmowali, a kilku wykazało prawdziwe umiejętności w tym kierunku - tłumaczy na oficjalnej stronie klubu.

W tym roku piłkarze Cracovii i Podbeskidzia nie spotkają się już na boisku. Ich najbliższy mecz odbędzie się pod koniec lutego. Ostatni zakończył się zwycięstwem Podbeskidzia 3:1.http://www.krakow.sport.pl/sport-krakow/1,115699,16779575,Bohater_Cracovii__czyli_karateka_z_kraju_wielkich.html">KARATEKA Z KRAJU WIELKICH LUDZI [BOHATER CRACOVII]


Więcej o: