Sport.pl

Cracovia na mecz z Piastem Gliwice pojedzie z Boubacarem Diabangiem

W sobotę o godz. 15.30 (relacja na krakow.sport.pl) drużyna z ul. Kałuży zagra z Piastem w Gliwicach. W kadrze na ten mecz będzie Senegalczyk Boubacar Diabang Dialiba, zabraknie z kolei Bartosza Rymaniaka i Sławomira Szeligi.
Facebook? » | A może Twitter? »
Po zwycięstwie z Górnikiem Łęczna (2:1) 13. w tabeli Cracovia zmierzy się z 12. Piastem. Do autokaru nie wsiądzie obrońca Bartosz Rymaniak, który pauzuje za kartki. - Pozostali zawodnicy są zdolni do gry, włącznie z Dialibą. Jeszcze przez tydzień nie będę korzystał ze Sławomira Szeligi - mówi Robert Podoliński, trener Cracovii.

Szkoleniowiec nie ukrywa, że zastąpienie Rymaniaka będzie dla niego kłopotem. - Wiemy, jak wygląda nasza sytuacja w obronie. Abstrahując od tego, w jaki sposób gramy w tej linii, Rymaniak jest naszym podstawowym obrońcą. Zastąpienie każdego piłkarza z pierwszego składu stanowi dla nas problem - mówi.

Rymaniaka może zastąpić Krzysztof Nykiel, ale równie dobrze trener może przesunąć na jego pozycję Damiana Dąbrowskiego czy Pawła Jaroszyńskiego. - Zdecydowałem już, kto go zastąpi - przyznaje tajemniczo szkoleniowiec Cracovii.

Dobrą wiadomością dla trenera jest obecność w kadrze pomocnika Diabanga. Pytany, czy Senegalczyk wybiegnie w pierwszym składzie, trener odpowiada krótko: - Jest gotowy do gry.

PIĘKNE CHEERLEADERKI W KRAKÓW ARENIE!


Więcej o: