Deniss Rakels: Musimy skupić się na naszej grze

W niedzielę (godz. 15.30) Cracovia zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Szansę na występ ma Deniss Rakels.
Facebook? » | A może Twitter? »


Napastnik Cracovii w tym sezonie zagrał dopiero w dwóch meczach. W spotkaniu z Jagiellonią Białystok (1:2) nieoczekiwanie pojawił się na boisku, zastępując kontuzjowanego Dawida Nowaka i strzelił gola. W kolejnym meczu z Koroną Kielce (2:1) usiadł jednak na ławce rezerwowych i wszedł na ostatnie dziesięć minut. Teraz do zdrowia wraca Nowak, a Rakels znów może mieć problemy z wywalczeniem miejsca w składzie.

Mimo to Łotysz jest zadowolony z ostatniego wyniku zespołu i ostrzy sobie zęby na myśl o rywalizacji ze Śląskiem. - Te trzy punkty dodały nam pewności siebie. Myślę, że teraz każdy mecz będziemy grać coraz lepiej i walczyć o zwycięstwo, a z Wrocławia wyjedziemy zadowoleni - przekonuje na oficjalnej stronie klubu.

Trener Robert Podoliński już przygotował zespół na spotkanie z drużyną z Dolnego Śląska. - Powiedział, że Śląsk gra dobrze u siebie, dlatego może być trochę trudniej, ale my musimy przede wszystkim skupić się na naszej grze. Myślę, że wygramy, bo nie są już tą samą, mocną drużyną, która kilka lat temu była w czołówce polskiej piłki - zapowiada napastnik Cracovii.

TAK SIĘ KIBICUJE W KRAKÓW ARENIE!


Które krakowskie drużyny awansują do grupy mistrzowskiej?