Cracovia jak Arsenal. Dawid Nowak jak Jack Wilshere. Akcja sezonu? [WIDEO]

W sobotę Cracovia przegrała z Legią Warszawa 1:3, ale już na początku spotkania przeprowadziła akcję, której nie powstydziłby się żaden zespół na świecie. ?Kosmiczna akcja? - pisano na Twitterze.
Wszyscy kibice z Krakowa są na Facebooku Kraków - Sport.pl »

Akcja, po której Cracovia wyszła na prowadzenie, jest godna najwyższych ocen. Podopieczni trenera Roberta Podolińskiego wymienili ponad 10 szybkich podań. Łukasz Zejdler zrobił miejsce na skrzydle i zagrał przed pole karne do Damiana Dąbrowskiego. Ten dostrzegł Marcina Budzińskiego, który idealnie przerzucił piłkę nad obrońcami. Dawid Nowak przyjął ją na klatkę piersiową i strzelił obok bezradnego Duszana Kuciaka. Gola napastnika Cracovii można zobaczyć TUTAJ.

Ta akcja w naturalny sposób kojarzy się z golem Jacka Wilshera z poprzedniego sezonu. Wówczas Arsenal przeprowadził fantastyczną wymianę podań, która została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych w piłce nożnej.Tuż po golu na Twitterze pojawiło się mnóstwo zachwytów nad akcją Cracovii. Oto niektóre z nich:A wam która akcja podoba się bardziej? Cracovii czy Arsenalu? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Która akcja podoba wam się bardziej?