Piękne bramki w meczu oldbojów Cracovii

W pierwszym punkcie Dnia Przyjaźni oldboje Cracovii pokonali rówieśników z Polonii Warszawa 5:2.
Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl »

Takich bramek nie powstydziłyby się pierwsze drużyny Cracovii i Polonii. Strzały z dystansu, kombinacyjne akcje i parady bramkarzy raz po raz były nagradzane przez kibiców gromkimi brawami.

Od początku dominowali gospodarze, którzy po golach Edwarda Kowalika i Roberta Wątroby prowadzili do przerwy. Dobrze prezentował się Tomasz Siemieniec, który jest kierownikiem drużyny Cracovii.

Po zmianie stron na boisku pojawili się m.in. Mirosław Hajdo, były szkoleniowiec zespołu z ul. Kałuży, czy Piotr Giza. A w zespole gości grał m.in. Piotr Dziewicki, obecny trener Polonii.

O koronę najlepszego strzelca rywalizowali Robert Dąbrowski z Cracovii i Paweł Staniszewski z Polonii. Nie dość, że byli skuteczni, to jeszcze strzelali piękne gole.

Oldboje Cracovii - Oldboje Polonii Warszawa5:2 (2:1)
Gole: Kowalik, Wątroba, Dąbrowski x2, Giza - Staniszewski x2

Cracovia (I połowa): Szewczyk - Podsiadło Maciej, Podsiadło Marek, Ziółkowski, Markiewicz, Kowalik, Wrześniak, Gruszka, Tyrka, Wątroba, Siemieniec

Cracovia (II połowa): Paluch - Hajdo, Radwański, Rapacz, A. Kubik, Dąbrowski, Hajduk, Giza, Krauz, Gedłek, Sadko

Polonia: Kusak - Kaczyński, Szustak, Kopeć, Gilarski, Strzelecki, Staniszewski, Dziewicki, Witkowski, Kurkowski, Wróblewski

Który z krakowskich zespołów będzie wyżej w tabeli po rundzie jesiennej?