Sport.pl

Dariusz Kozielski, prezes Gosław Sports Center: Jesteśmy dobrą konkurencją dla zagranicy

Piłkarze Cracovii przebywają na obozie przygotowawczym w Wodzisławiu Śląskim. Przyjeżdża tu wiele drużyn, także z innych krajów.
Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl »

Właścicielem centrum sportowego jest Dariusz Kozielski, były prezes Odry Wodzisław, potentat piekarniczy i cukierniczy w regionie. - Przyjeżdżają do nas różne drużyny. Dwa lata temu gościliśmy Karpaty Lwów, które przyjadą także w tym roku (w sobotę o godz. 11 zagrają sparing z Cracovią). Trenowała tu także Korona Kielce. Za niedługo odbędzie się u nas obóz dla bezrobotnych piłkarzy, który organizujemy razem z Polskim Związkiem Piłkarzy. Rozmawiamy z Miedzią Legnica i być może przed sezonem przyjedzie do nas ze swoimi piłkarzami trener Wojciech Stawowy. Potem zaczną się zjeżdżać drużyny młodzieżowe, m.in. siedem zespołów Zagłębia Sosnowiec - mówi Kozielski.

Kompleks mieści się w cichej i urokliwej okolicy. Z dala od miejskiego zgiełku. - Współpracujemy z hotelem Amadeus, w którym piłkarze nocują. Bazy treningowej nie musimy się wstydzić, na pewno kluby płacą u nas mniej niż za wyjazdy na obozy zagraniczne. Mają u nas świetne warunki - boiska, siłownię, gabinety do odnowy - dodaje przedsiębiorca.

Który z napastników pozyskanych latem strzeli więcej goli?
Więcej o: