Z prasy. Wojciech Stawowy chwali Bartłomieja Dudzica

PRZEGLĄD PRASY. Błysnął skutecznością w sparingach i teraz spróbuje to powtórzyć w lidze. - Chyba nie był w lepszej dyspozycji, odkąd ja jestem w klubie - mówi Wojciech Stawowy o Bartłomieju Dudzicu. Trenera cytuje ?Przegląd Sportowy?.
Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl »

Pierwszą bramkę dla Cracovii w ekstraklasie Dudzic strzelił w derbach Krakowa w 2007 roku. Tym trafieniem napastnik rozbudził nadzieje kibiców z ul. Kałuży. Tyle że od tamtego czasu strzelał bardzo rzadko - w ekstraklasie tylko sześć razy.

Piłkarz, który ma kontrakt do końca 2014 roku, w zimowych sparingach Cracovii strzelił jednak aż pięć goli. - Chyba nie był w lepszej dyspozycji, odkąd ja jestem w klubie. Bardzo dobrze przepracował okres przygotowawczy. Jeśli formę podtrzyma, będzie grać - chwali piłkarza trener Wojciech Stawowy w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Dudzic może szykować się do gry od pierwszej minuty w sobotnim meczu przeciwko Zawiszy Bydgoszcz. Tym bardziej że kontuzjowany jest Dawid Nowak, najlepszy strzelec zespołu. A kibice liczą na taką skuteczność jak w sparingach. - Trzeba w niego wierzyć, tak jak wierzę w niego ja. To naprawdę dobry piłkarz, który potrafi strzelać gole - mówi Stawowy.

Dudzic w Twojej drużynie? Zbuduj skład w Wygraj Ligę

Jaka będzie runda wiosenna dla Cracovii?