Cracovia ćwiczy w Uniejowie - hala, piłeczki tenisowe, skoki na kozła i bieganie [WIDEO]

28 piłkarzy Cracovii ćwiczy w Uniejowie. Rano trener od przygotowania fizycznego męczy piłkarzy w hali i na boisku
Poranny trening piłkarze Cracovii rozpoczynają w hali gimnazjum w Uniejowie. Ich przyjazd wywołał duże zainteresowanie wśród uczniów. W hali zrobiło się bardzo głośno, ale za chwilę rozbrzmiał dzwonek na lekcję i piłkarze mogli w spokoju rozpocząć treningi.

Zostali podzieleni na dwie grupy - pierwsza ćwiczyła w hali, a druga w hotelu czekała na swoją kolej. Po treningu w hali, wszystkich, oprócz bramkarzy, czekało bieganie na otwartym powietrzu. Z 28 piłkarzy, indywidualnie trenował tylko Rok Straus. Słoweniec po kontuzji z końcówki rundy jesiennej jest powoli wprowadzany do ćwiczeń.

Za zajęcia w hali odpowiedzialny jest Paweł Jankowicz, trener przygotowania fizycznego. Wojciech Stawowy, główny szkoleniowiec, stał z boku i obserwował zaangażowanie podopiecznych. Rozgrzewka zaczęła się podobnie jak na lekcjach wychowania fizycznego. Później m.in. piłkarze kozłowali piłeczkami tenisowymi. I te piłeczki towarzyszyły im przez dłuższą część ćwiczeń.

Następnie trener Jankowicz zarządził rozciąganie.Potem było już tylko ciężej.W I grupie ćwiczyli: Zejdler, Ntibazonkiza, Kita, Dąbrowski Bernhradt, Boljević, Pilarz, Budziński, Kuś, Szeliga, Danielewicz, Wdowiak, Szarek.

II grupa: Perdijić, Wasiluk, Wełna, Straus, Marciniak, Nykiel, Żytko, Dudzic, Steblecki, Jarabica, Żurek, Kapustka, Jaroszyński, Szewczyk, Bartków.

Więcej o: