Sport.pl

Milosz Kosanović na pewno odejdzie z Cracovii

- Na pewno nie przedłużę umowy z Cracovią - przyznaje obrońca Milosz Kosanović w rozmowie z krakow.sport.pl.
Kosanović pożegna się z Cracovią. Nie wiadomo tylko, czy stanie się to teraz, czy za pół roku. Kontrakt Serba wygasa w czerwcu, więc choćby dziś może podpisać umowę z innym pracodawcą.

- Jedno jest pewne - nie przedłużę kontraktu z Cracovią - przyznaje czołowy obrońca krakowian w rozmowie z krakow.sport.pl.

W tej sytuacji przy Kałuży muszą czekać na ruch drużyny, która byłaby zainteresowana Kosanoviciem. Wówczas Cracovia będzie mogła z tym klubem negocjować kwotę sprzedaży. Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, Kosanović dogra do końca sezonu przy Kałuży i później zmieni pracodawcę. Rozwiązanie powinno być znane wkrótce.

- Na razie jestem zawodnikiem Cracovii, ale rozważę każdą ofertę. Mam już jakieś z Turcji, Belgii i Ukrainy. Jeszcze nie podjąłem decyzji, ale powinienem to zrobić do poniedziałku - mówi Kosanović.

Również przy Kałuży udało nam się potwierdzić, że Serb nie przedłuży umowy z Cracovią.

Odejście Milosza Kosanovicia to:
Więcej o:
Komentarze (2)
Milosz Kosanović na pewno odejdzie z Cracovii
Zaloguj się
  • kompletnyklops1

    Oceniono 19 razy 11

    strzelil pare bramek i nagle ,jak Pietrkowi Z.,odbilo-chcial podwyzki z 3 trys euro miesiecznie na 100 tys zlotych!!!.a takiej kasy nie jest wart.teraz sie uniesie honorem i bedzie pieprzyl o jakis ofertach z zagranicy.czas pokaze czy ktos go wezmie-podwyzki nie bedzie,straci forme i wyladuje w jakiejs dziurze.a szkoda by go bylo...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX