Sport.pl

Prezes PZPN podszczypuje Cracovię. "Sędziowie dobrzy tylko na wyjeździe"

Kilka dni temu Cracovia wytknęła błędy sędziom. Teraz piłeczkę odbił Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Po porażce z Koroną (w przedostatniej kolejce) na oficjalnej stronie Cracovii pojawił się artykuł atakujący sędziów. "W dwóch ostatnich meczach ligowych piłkarze Cracovii nie wykonywali ani jednego rzutu karnego. Nikt jednak nie miałby do nikogo pretensji, gdyby w spotkaniach z Górnikiem Zabrze i Koroną Kielce aż CZTEROKROTNIE ustawiali piłkę na wapnie, jedenaście metrów od bramek przeciwników" - pisała oficjalna strona klubu i wymieniła dokładnie te sytuacje.

Krakow.sport.pl poprosił wówczas o komentarz Zbigniewa Przesmyckiego, szefa kolegium sędziów PZPN. - Żadna z tych sytuacji nie jest czarno-biała, w której można z całą pewnością stwierdzić, że był faul - podkreślał Przesmycki.

Teraz głos w dyskusji zabrał jeszcze Boniek. Oczywiście użył do tego Twittera, który jest jego ulubionym środkiem komunikacji. "Cracovia liderem na wyjazdach i 15-ta w meczach u siebie. Wniosek - sędziowie dobrzy tylko na wyjeździe" - uszczypnął krakowian Boniek.

Na razie Cracovia nie odpowiedziała, ale niewykluczone, że będzie dalsza część wojenki między klubem a PZPN.

Więcej o:
Komentarze (2)
Prezes PZPN podszczypuje Cracovię. "Sędziowie dobrzy tylko na wyjeździe"
Zaloguj się
  • hockib

    Oceniono 31 razy 17

    Nie rozumiem co ten wpis ma wspólnego z oczywistym faktem, że Cracovii należały się rzuty karne, a sędziowie ich nie przyznawali. Do wspomnianych w meczach z Koroną i Górnikiem doszedł kolejny niepodyktowany rzut karny za faul na Nowaku w meczu z Piastem.

  • marpa42

    Oceniono 2 razy 2

    Jak by Pan Prezes byl taki zorientowany, to wiedziałby że większość tych niepodyktowanych karnych byla na wyjeździe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX