Dwóch bohaterów i słabi kadrowicze z Cracovii [OCENY]

Cracovia zremisowała 1:1 z Piastem w Gliwicach. Dawid Nowak zepsuł kilka dobrych okazji, a duży udział przy golu dla rywali miał Adam Marciniak.
Krzysztof Pilarz +4 - w pierwszej połowie nie miał wiele do roboty, drugą zaczął od pięknej interwencji, ale przy dobitce nie miał już szans. Pięknie obronił rzut karny!

Sławomir Szeliga +3 - zagrał twardo, ochoczo podłączał się do akcji, popisał się trzema świetnymi odbiorami

Mateusz Żytko 3 - szybko zarobił żółtą kartkę, dobrze dyrygował obroną Cracovii

Milosz Kosanović 2 - udział przy golu dla Piasta, a po jego błędzie mogła paść druga bramka

Adam Marciniak 2 - w pierwszej części popełnił jeden duży błąd, ale bez konsekwencji. Po zmianie stron dał się minąć Henzelowi, a zaraz potem padł gol

Damian Dąbrowski 3 - dużo widział na boisku, przecinał ataki Piasta, ale nie doskoczył do Podgórskiego

71. Przemysław Kita 4 - wszedł na boisko i zrobił to, co do napastnika należy: strzelił gola na wagę remisu

Saidi Ntibazonkiza 3 - już na początku błysnął świetnym podaniem do Nowaka, popisał się też dryblingiem, ale potem był chaotyczny jak cała drużyna

Krzysztof Danielewicz -3 - wyraźnie głodny gry, w pierwszej połowie bliski zdobycia gola głową, zanotował kilka ładnych zagrań, ale i niepotrzebne straty po sztuczkach technicznych

57. Rok Straus +3 - odmienił nieco Cracovię, dostał pochwały od Stawowego

Władimir Boljević 2 - blisko zdobycia z rzutu wolnego, ale jako pomocnik mało kreatywny

Sebastian Steblecki 2 - dużo dryblował, lecz zazwyczaj nic z tego nie wynikało

46. Marcin Budziński 3 - przerwał dwa kontrataki rywali, raz wybił piłkę spod bramki, ale w ofensywie nieprzydatny

Dawid Nowak 2 - zmarnował dwie świetne okazje, dwa razy źle przyjął piłkę, a pod koniec pierwszej połowy zablokował strzał Ntibazonkizy. Jeden udany drybling to za mało jak na napastnika tej klasy.