Sprawa Bojana Puzigacy w zawieszeniu

Trwa spór na linii Cracovia - Bojan Puzigaca. Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN w środę zawiesiła postępowanie w tej sprawie.
Puzigaca z dnia na dzień stał się banitą. Rozpoczął z drużyną przygotowania do sezonu, ale podczas zgrupowania w Zakopanem wiceprezes Jakub Tabisz kazał mu spakować walizki i wrócić do Krakowa. Działacze już kilka razy próbowali się go pozbyć - np. w styczniu ubiegłego roku za wszelką cenę chcieli go sprzedać do ukraińskiej Zorii Ługańsk, ale piłkarz nie zaakceptował warunków kontraktu.

Teraz zwrócili się do PZPN o unieważnienie kontraktu Bośniaka. Zarzucają obrońcy, że po odsunięciu od zespołu zaniedbywał indywidualne treningi. Jednak w środę Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych zawiesiła postępowanie. Powód? Wcześniej w piłkarskiej centrali chcą dowiedzieć się, czy Puzigaca - jak sam twierdzi - złożył skargę do FIFA.

W komunikacie czytamy: "Sprawa z wniosku klubu MKS Cracovia SSA przeciwko Bojanowi Puzigacy o stwierdzenie nieważności kontraktu - Izba zawiesiła postępowanie i wystąpi z pytaniem do FIFA DRC o to, czy faktycznie spór trafił tam pod rozstrzygnięcie".

Która z krakowskich drużyn zakończy sezon wyżej?