Cracovia przegrywa w sparingu z Widzewem. Niezły występ Matko Perdijicia

Cracovia poniosła porażkę (1:2) w towarzyskim meczu z drużyną ekstraklasy. Gola strzelił dla niej Sebastian Steblecki, a z dobrej strony pokazał się także testowany Matko Perdijić.
Chorwacki bramkarz wszedł na boisko w drugiej połowie, kiedy drużyna przegrywała już 0:2. Po przerwie krakowianie ruszyli do odrabiania strat, ale udało im się strzelić jedynie honorowego gola. Zdobył go Steblecki, który chwilę później musiał opuścić boisko, bo przy oddawaniu strzału doznał urazu. Cracovia miała przewagę, a Widzew próbował podwyższyć prowadzenie po kontratakach. Dobrze spisywał się Perdijić.

W drugiej połowie na boisko wszedł Władisław Romanow, który przez ostatni tydzień nie trenował po tym, jak poślizgnął się w szatni i rozciął sobie nogę.

Widzew Łódź - Cracovia 2:1 (2:0)

Bramki: Stępiński (23.), Bruno (34.) - Steblecki (58.)

Cracovia: Pilarz (46. Perdijić) - Struna (46. Nykiel), Żytko (80. Kłusek), Kosanović (46. Żołądź), Marciniak (63. Puzigaca) - Szeliga (46. Dąbrowski), Budziński, Danielewicz (71. Kapustka) - Straus (46. Steblecki, 59. Szewczyk), Zejdler, Dudzic (46. Romanow)