Cracovia kręci filmy ze zgrupowania. "To pierwszy krok do stworzenia klubowej telewizji"

Miła niespodzianka dla kibiców Cracovii. Działacze próbują rozkręcić klubową telewizję i na zgrupowanie do Turcji wysłali operatora.
W niektórych klubach to standard, ale Cracovia dopiero zaczyna przygotowywać materiały wideo. - Na zgrupowaniu w Turcji jest nasz operator. To pierwszy krok do osiągnięcia celu, jakim jest powstanie Cracovia.tv - mówi Dariusz Guzik, rzecznik prasowy klubu w rozmowie z krakow.sport.pl.

Na razie przed kamerą stanęli trenerzy Wojciech Stawowy i Marcin Gabor oraz obrońca Adam Marciniak. - Właśnie wróciliśmy z pierwszego treningu, za nami długa podróż. Wszyscy są bardzo zadowoleni, że w końcu mogliśmy zacząć przygotowania na naturalnych zielonych murawach. Wszyscy są chętni do pracy i mam nadzieję, że pogoda dopisze. Na razie jest bardzo fajnie: trochę deszczu, trochę słońca. Jak w życiu - śmiał się Marciniak z mikrofonem w ręku.

Rzecznik Cracovii: - To dopiero początek. Zamierzamy pokazywać nie tylko materiały piłkarskie, ale także hokejowe. Np. wkrótce zamieścimy wideo z piątkowego meczu z Ciarko PBS Bank Sanok. Mamy nadzieję, że taka innowacja przypadnie do gustu kibicom.

Tymczasem piłkarze Cracovii na zgrupowaniu w Turcji będą trenować do 6 lutego.

Zobacz filmy przygotowane przez klub: