Piłkarze Cracovii przechodzą roztrenowanie i rozmawiają ze sztabem szkoleniowym

W poniedziałek i we wtorek podopieczni Wojciecha Stawowego oprócz zajęć mieli indywidualne spotkania z trenerami. Rozmawiali o swojej przyszłości w klubie oraz o tym, jak powinni trenować podczas przerwy zimowej.
- Podzieliliśmy piłkarzy na dwie grupy. Pierwsza w poniedziałek rozmawiała z trenerami Piotrem Jankowiczem i Marcinem Gaborem, a druga ze mną. We wtorek nastąpiła zamiana - relacjonuje Stawowy na oficjalnej stronie klubu.

Jankowicz, który w klubie odpowiada za przygotowanie fizyczne, rozdał graczom rozpiski z treningami, jakie powinni wykonywać w trakcie urlopów. Każdy dostał indywidualny plan stworzony na podstawie wyników badań. Gabor rozmawiał z piłkarzami o sprawach organizacyjnych.

Stawowy: - Ja razem z poszczególnymi zawodnikami podsumowywałem rundę, ale również dyskutowałem na temat ich przyszłości w klubie. Mam już pewne przemyślenia, ale przyjdzie czas na to, by je publicznie ogłosić.

Ostatni raz w tym roku piłkarze Cracovii spotkają się w środę. Po uroczystej kolacji z działaczami rozjadą się na urlopy. Do treningów wrócą 14 stycznia.