Cracovia. Bartłomiej Dudzic: Powinniśmy kontrolować mecz do 90 minuty

Cracovia wygrała 1:0 z Sandecją, a na boisko wrócił Bartłomiej Dudzic, który ostatnio leczył złamany nos.
Przed meczem trener Wojciech Stawowy zapowiadał, że nie wpuści na boisko Dudzica, jeśli ten nie założy maski. Napastnik wszedł jednak w 55. minucie spotkania bez żadnej osłony. - Zagrałem bez maski, ale cieszę się ze skromnego zwycięstwa. W pierwszej połowie gra nie wyglądała jak powinna, byliśmy ospali - przekonuje zawodnik Cracovii w rozmowie z terazpasy.pl.

W bramce Sandecji zagrał Marcin Cabaj, były kolega z Cracovii. - Po przepięknym strzale Edgara Bernhardta nie miał wiele do powiedzenia. Bronił jednak solidnie, choć kilka piłek "wypluł". Pod koniec Sandecja rzuciła wszystko na jedną szalę. Powinniśmy kontrolować mecz do 90 minuty - podkreśla Dudzic.