Bartłomiej Dudzic o niewykorzystanych sytuacjach: Naprawdę nie wiem, co mogłem zrobić lepiej

W meczu z ŁKS-em piłkarze Cracovii strzelili cztery bramki, ale i tak nie wykorzystali kilku dogodnych okazji. - Nie pamiętam meczu, w którym tyle razy mogliśmy trafić do siatki - mówi napastnik krakowian.
Dudzic sam mógł zdobyć trzy gole. - Naprawdę nie wiem co mogłem zrobić lepiej. Raz uderzałem lobem, innym razem po ziemi. Nie mam pojęcia jak to się stało, że piłka wpadła do bramki - mówi piłkarz w serwisie terazpasy.pl. - Cieszmy się z tego, że zdobyliśmy trzy punkty, a skuteczność będziemy trenowali - zapewnia Dudzic.

Piłkarze Cracovii powinni także popracować nad koncentracją. Od 37. minuty prowadzili 2:0, ale w końcówce pierwszej połowy stracili dwie bramki. - Nie powinniśmy tak łatwo dać sobie strzelić tych goli. Ostatnie pięć minut zagraliśmy bardzo źle - przyznaje Dudzic.