Sport.pl

Cracovia chce pozyskać napastnika, ale został jej niespełna tydzień. Chyba że...

W tym sezonie krakowianie zdobyli cztery bramki. Tylko jedną z nich zdobył napastnik Bartłomiej Dudzic, dlatego przy ul. Kałuży szukają konkurenta dla niego.
Cracovia pokonała 1:0 Stomil Olsztyn, a pod nieobecność Bartłomieja Dudzica (jest zawieszony za czerwoną kartkę) wyraźnie brakowało nominalnego napastnika. Najbardziej wysuniętym zawodnikiem był Władimir Boljević, a potem Edgar Bernhardt i Rok Straus.

Stawowy nie ukrywa, że chciałby, by do zespołu dołączył typowy. - Jest szansa, że pozyskamy napastnika, ale nie zdradzę jego nazwiska. Uważam jednak, że możemy strzelać bramki bez typowego snajpera. Nie przywiązuję się do pozycji - tłumaczy szkoleniowiec Cracovii.

Jeśli krakowianie będą chcieli kupić napastnika, to mają niewiele czasu, bo z końcem sierpnia zamyka się okno transferowe. Później też będzie można zatrudniać zawodników, ale tylko takich, którzy nie są związani z żadnym klubem.

Komentarze (6)
Cracovia chce pozyskać napastnika, ale został jej niespełna tydzień. Chyba że...
Zaloguj się
 • xym

  Oceniono 7 razy -1

  Czy ta wiadomość nie powinna być podpięta pod I ligę?

 • gysgt

  Oceniono 7 razy -3

  Więcej wiadomości ze WSZYSTKICH 16 drużyn grających w EX i nie z faworyzowanych 4-5 zespołów!!! Trochę więcej PROFESJONALIZMU Panowie redaktorzy !!!

 • bamshe

  Oceniono 15 razy -3

  ej wyp.. z ta Cracovia do I ligi

 • gumisiek21

  Oceniono 21 razy -11

  DO zespołu redakcyjnego -nie doszło do was że krakowskie pasy dygają już w 1 lidze dlaczego więc na 1 -miejscu w artykułach ekstraklasy znalazła się Srakownia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX