Sport.pl

Janusz Filipiak za problemy Cracovii obwinia m.in... smutnych panów z PZPN

PRZEGLĄD PRASY. - Przeczekamy te gorsze dni. Kończę wkrótce 60 lat i też miałem w życiu różne momenty - przekonuje w ?Dzienniku Polskim? Janusz Filipiak. Sterowana przez niego Cracovia zmierza wprost do I ligi.
Pytany, kogo obwinia za problemy Cracovii, odpowiada: - Za część błędów odpowiadam ja, za pozostałe ktoś inny. Nie bez winy jest Warszawa. Teraz wyznaczono nam derbowy mecz na poniedziałek, a kolejne są już w czwartek i niedzielę. Jesienią kazano nam grać w piątek, choć dwa dni wcześniej, w środę, pięciu naszych zawodników musiało grać w różnych reprezentacjach. Nie jesteśmy pupilkami PZPN i Ekstraklasy S.A., nie jesteśmy w układach. Ale tych smutnych panów z PZPN nie będzie, a Cracovia będzie zawsze

Filipiak zdradził też, że nie przyjdzie w poniedziałek na derby Krakowa, bo w tym czasie będzie przebywał za granicą.

Jaki będzie wynik derbów?
Więcej o:
Najczęściej czytane
Komentarze (11)
Janusz Filipiak za problemy Cracovii obwinia m.in... smutnych panów z PZPN
Zaloguj się
 • dzieuchy

  Oceniono 18 razy 14

  Kim jest ten intelektualista na zdjęciu ? Czyżby to przyszły prezes FC Termalica Brukbet Comarch Kolejarz Nieciecza Kraków Stróże?

 • jendker83

  Oceniono 14 razy 12

  Jasne, panie prezesie! Te mecze co dwa, trzy dni załatwiły wam spadek. Bo przecież w pozostałych meczach, gdy graliście raz na tydzień Cracovia odnosiła same sukcesy, to wspomniane przez pana mecze zaciążyły jak kamień młyński u szyi.
  Jak zaczynała się runda rewanżowa i Cracovia grała mecz za meczem u siebie co siedem dni (kolejno 18.02 rywal do utrzymania Lechia, 25.02 tragicznie grająca wyjazdy Jaga i 2.03 wtedy rywal do utrzymania Zagłębie), to kto przeszkadzał? PZPN???

 • zawsze_prawdziwy

  Oceniono 15 razy 11

  pseudoprofesorku a wiesz co ile dni grają w Anglii?:)))

 • korponaracja

  Oceniono 9 razy 3

  najłatwiej zrzucić na Warszawę. ach te krakowskie kompleksy... a może by tak poszukać przyczyn we własnej piaskownicy?

 • przeglad_prasy

  Oceniono 6 razy 0

  Czy były piłkarz cracovii, niejaki Lewicki, nadal zasiada w komisji licencyjnej? Jeśli tak, proponuję do niego przedzwonić. Trzy lata temu się udało, więc może i tym razem...

 • laliga66

  Oceniono 18 razy -4

  Profesor ma rację nie będzie PZPN-u, Wisły nie będzie , Legii nie będzie a Cracovia będzie istnieć zawsze !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX