Przekonaj się, jak wygląda szatnia zawodników Cracovii i gdzie siedzą VIP-y

Klub zachęca szkoły, przedszkola i szkółki piłkarskie do zwiedzania obiektu przy ulicy Kałuży. Podczas wycieczki można wyjść na murawę, i zajrzeć do pomieszczeń, do których na co dzień wstęp mają tylko gracze.
Stadion Cracovii można oglądać od momentu jego otwarcia, ale zainteresowanie zwiedzaniem rośnie od niedawna. Chętnych przyciąga klubowe muzeum, w którym wystawione są pamiątki związane z drużyną. - Odkąd istnieje muzeum klub zwraca się do szkół z propozycją odwiedzania stadionu. Często szkoły same występują do nas z zapytaniem o możliwość wizyty - mówi Monika Łoboz z MKS Cracovia SSA na oficjalnej stronie klubu.

Wycieczka po stadionie trwa około godziny. - Rozpoczynamy od Mix Zony, później udajemy się do szatni piłkarzy Cracovii. Oglądamy siłownię, pomieszczenia odnowy biologicznej i inne miejsca, do których zwykle osoby postronne nie mają wstępu - opowiada przedstawicielka klubu. Dzieci wychodzą także na trybunę prasową, oglądają salę konferencyjną, wędrują na trybunę dla VIP-ów i przechodzą przez centrum monitoringu. Na koniec odwiedzają klubowe muzeum. Największym zainteresowaniem cieszą się podobno murawa i szatnie piłkarzy.

Jaki będzie wynik derbów?
Więcej o: