Sport.pl

Bartłomiej Dudzic trenuje z pierwszą drużyną Cracovii

Przesunięty do Młodej Ekstraklasy napastnik ma czas do piątku, na to by przekonać do siebie Tomasza Kafarskiego. - Dostał drugą szansę od życia - podkreśla szkoleniowiec.
24-letni piłkarz ostatniego gola w lidze strzelił jesienią 2010 roku. Potem w 25 meczach nie trafił do siatki i zimą trener Dariusz Pasieka nie zabrał go na zgrupowanie do Hiszpanii. Dudzic został odsunięty od zajęć z pierwszym zespołem i trafił na listę transferową. Nie udało mu się jednak zmienić klubu.

W sobotę zawodnik grał 26 minut w spotkaniu Młodej Ekstraklasy z ŁKS-em (2:0). Pojedynek obserwował Kafarski, który tydzień temu zastąpił Pasiekę. Po meczu postanowił bliżej przyjrzeć się Dudzicowi, który z jego drużyną trenować będzie przez pięć dni.

Na poniedziałkowych zajęciach nie było kontuzjowanych - Arkadiusza Radomskiego, Aleksandru Suworowa, Aleksejsa Visznakovsa i Saidiego Ntibazonkizy. Burundyjczyk narzeka na uraz kolana i musi przejść badania rezonansem magnetycznym. - Czy istnieje obawa, że nie zagra przeciwko Śląskowi Wrocław? Nie wyobrażam sobie tego - zaznacza Kafarski.

Więcej o: