Sport.pl

Cracovia. Koen van der Biezen nie dokończył treningu

Strzelec jedynej bramki w meczu z Lechią Gdańsk w trakcie zajęć poczuł ból w nodze. - To nic poważnego, ale nie było sensu trzymać go dalej na boisku - stwierdził Dariusz Pasieka, trener krakowian.
We wtorkowych zajęciach zabrakło sześciu zawodników. Hesdey Suart, który w sobotę wystąpił po raz pierwszy od sześciu miesięcy, opuścił zajęcia, bo szkoleniowiec nie chciał ryzykować zdrowia lewego obrońcy. Holender trenował indywidualnie. Arkadiusz Radomski w dalszym ciągu narzeka na pachwinę i potrzebuje czasu, by dojść do pełnej sprawności. Na treningu nie było także Bojana Puzigacy. Bośniak wyjechał do ojczyzny załatwić sprawy wizowe. Na boisku pojawił się za to Vladimir Boljević, który w ostatnich dniach odwiedził ojczyznę z tego samego powodu.

We wtorek badania przechodził Szymon Gąsiński, który na zgrupowaniu w Turcji nabawił się urazu kolana. Zawodnik w zeszłym tygodniu wrócił do treningów, ale szkoleniowiec Cracovii uznał, że bramkarz nie jest jeszcze gotowy trenować z pełnym obciążeniem. - W środę powinno być wiadomo, jak długo jeszcze będzie musiał pauzować - zapewnił Pasieka

Krakowianie trenowali na sztucznym boisku. Treningi na trawie drużyna przeprowadzi we środę i piątek.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym mieście na Facebooku Kraków - Sport.pl »


Więcej o: