Koen Van der Biezen: W Holandii dostawałem więcej podań

- Chcę strzelać więcej. To jednak trudne, gdy nie dostajesz zbyt wielu okazji. Jeśli zagram w następnych spotkaniach, będę chciał nadal trafiać, ale potrzebuję też podań- powiedział Koen Van der Biezen, strzelec bramki dla Cracovii.
Holender przychodził do Cracovii jako piąty strzelec drugiej ligi holenderskiej, ale zdobył sporo, bo 16 goli. W krakowskiej drużynie jesienią strzelił tylko jedną bramkę. Van der Biezen dał zwycięstwo 1:0 w derbach Krakowa. - W Holandii dostawałem więcej piłek. Gdy nie wykorzystywałem okazji, po 10 minutach miałem kolejną. Tam miałem o wiele więcej szans niż w Cracovii - powiedział były zawodnik Go Ahead Eagles.

Bramka z Lechią, to dla Holendra drugie trafienie w Cracovii. Van der Biezen zdobył bramkę w 88. minucie, gdy w ataku partnerował mu Deivydas Matulevicius. - Lepiej się czuję grając dwójką napastników. Mam, dzięki temu, więcej przestrzeni, nie każda piłka jest wtedy podawana tylko do mnie - ocenia Holender. - W poprzednim sezonie grałem w Holandii w ustawieniu 4-4-2 i strzeliłem najwięcej goli w karierze - dodaje Van der Biezen.