Aleksandru Suworow z Cracovii marzy o lidze hiszpańskiej

PRZEGLĄD PRASY. Mołdawianin zdradził "Dziennikowi Polskiemu", że jego pozyskaniem zainteresowany jest jeden z hiszpańskich drugoligowców. Czy to dla niego szansa na spełnienie marzeń?
- Marzę o grze w lidze hiszpańskiej - nie ukrywa Suworow w rozmowie z "DP". Umowa Mołdawianina z krakowskim klubem wygasa za 12 miesięcy.

Już rok temu Suworowem interesował się jeden z klubów Segunda Division. - Było coś na rzeczy, ale nie chciałem odchodzić, tylko przebić się w Cracovii, bo rok temu o tej porze nie byłem podstawowym zawodnikiem. Wiem jednak, że teraz inny klub z tamtej ligi jest mną zainteresowany - przyznaje pomocnik.

Czy jest gotowy przyjąć ewentualną ofertę? - Jeśli byłaby to drużyna walcząca o awans do Primera Division, to myślę, że tak. Dużo zależy też od Cracovii, bo z nią mam kontrakt - podkreśla Suworow, który zadomowił się pod Wawelem.

Mieszka tu obecnie sam, bo... rozstał się z dziewczyną. - Dostała zgodę na transfer definitywny (śmiech). Dobrze mi teraz jako singlowi. Po ponad dwóch latach pauza dobrze mi zrobi - uśmiecha się Suworow.

Wszyscy kibice z Krakowa są na Facebooku Kraków - Sport.pl »