Cracovia. Wojciech Kaczmarek będzie kibicował hokeistom

Działacze Cracovii robią wszystko, by wypełnić trybuny podczas meczów hokeja. Tym razem do pomocy zatrudnili piłkarzy: Wojciecha Kaczmarka i Dawida Sargę, obrońcę z Młodej Ekstraklasy. - Nie mogę się doczekać - zapewnia bramkarz.
Sarga to autor pierwszego gola w tradycyjnym treningu noworocznym, w którym pierwsza drużyna Cracovii podejmuje drugą. Strzał młodego obrońcy z ponad 20 metrów przepuścił właśnie Kaczmarek.

Teraz obaj mają zachęcić do przyjścia na mecz Comarch Cracovii z JKH GKS-em Jastrzębie Zdrój (piątek, godz. 18.30). Zasiądą na jednym z sektorów i kibicom będą rozdawać "gadżety-niespodzianki" - informuje klub. - Po raz pierwszy będę na żywo oglądał mecz hokeja i nie mogę się już tego doczekać. Bardzo chciałem obejrzeć takie spotkanie, ale wcześniej jakoś nie miałem okazji - przekonuje Kaczmarek.

To nie pierwsza akcja marketingowa działaczy. Na mecz z Ciarko PBS-em Bankiem Sanok rozdawali darmowe bilety posiadaczom piłkarskich karnetów. To pomogło tylko w połowie. Na trybunach było najwięcej kibiców w sezonie, ale krakowianie przegrali aż 1:5.

Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl »