Sport.pl

Pierwszy gol 2012 roku padł o 12.21

Pierwsza drużyna Cracvovii wygrała trening noworoczny, a bohaterem został... kierownik drużyny
Więcej o Cracovii na krakow.sport.pl »

Tomasz Siemieniec zdobył bramkę na 2:1 z rzutu karnego. Do strzelania "jedenastki" wyznaczył go cały stadion, który skandował nazwisko kierownika drużyna. Po trafieniu cała drużyna wzięła Siemieńca na ręce i zaczęła podrzucać.

Autorem pierwszej bramki był Dawid Sarga. Bramkarz Wojciech Kaczmarek był chyba ciągle w posylwestrowym nastroju, bo nie powinien przepuścić strzału młodego obrońcy z ponad 20 metrów. Zimną krew Kaczmarek zachował kilka minut później, kiedy... podbiegł do niego kibic. Obeszło się bez incydentów, a z murawy szybko usunął go jeden ze stewardów. Na 1:1 trafił z kolei Mateusz Bartczak.

- Niewiele jest osób które po nocy sylwestrowej chcą trenować, a Cracovia robi to od zawsze - przywitał kibiców Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa, i symbolicznym kopnięciem rozpoczął mecz.

Na treningu nie było obcokrajowców i m.in. Andrzeja Niedzielana, który w Sylwestra rozwiązał kontrakt. Z Polaków nie udało się sklecić jedenastki, dlatego w pierwszej drużynie zagrali zawodnicy z Młodej Ekstraklasy, a w składach jako rezerwowy był m.in... Tomasz Gawędzki, rzecznik prasowy klubu.

Tutsi i Hutu grają w jednej drużynie - z wizytą u Saidiego Ntibazonkizy


Więcej o:
Komentarze (6)
Pierwszy gol 2012 roku padł o 12.21
Zaloguj się
 • ostoja75

  0

  @kandale
  Sobie też można.

 • Gość: Exlusiv

  0

  a na psy w tym roku majcher nie schodzil ?

 • ostoja75

  0

  @Gość: KIBIC
  Bramki się zdobywa, a strzela się gole i byki.

 • kandale

  0

  A to jescze nie prawda - ja sobie gola strzeliłem o 00.01

 • Gość: KIBIC

  0

  A nie prawda, bo Maciej Kalkowski strzelił pierwsza bramkę w 2012 roku o godz 12:16 Lechia Oldboys prowadzila 1:0 w meczu z Politykami.

 • kandale

  0

  No to kierownika do pierwszej jedenastki, moze on bedzie objawieniem rundy wiosennej Tmobile?? :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX