Sport.pl

Ekstraklasa. Boukhari nie zagra przez kilka tygodni

Problemy zdrowotne nie opuszczają Nourdina Boukhariego. Pomocnik wiślaków ma nadal problemy z mięśniem czworogłowym i do gry wróci najprawdopodobniej dopiero w maju. To kolejny kontuzjowany zawodnik krakowian. Obecnie w zespole Białej Gwiazdy urazy leczy jeszcze kilku innych piłkarzy.
Boukhari zmaga się z kontuzją od okresu przygotowawczego. Już na zgrupowaniu wiślaków w Turcji przez większość czasu był wyłączony z treningów. Po kilku tygodniach uraz wyleczył, zagrał w jednym meczu Młodej Ekstraklasy, ale teraz ma problemy z inną częścią tego samego mięśnia.

- Nourdin nie będzie mógł grać przez kilka tygodni. Myślę, że będzie gotowy do gry w maju, kiedy mamy sporo meczów do rozegrania - powiedział holenderski trener.

Marokańczyk z holenderskim paszportem jest kolejnym zawodnikiem Białej Gwiazdy, który nie wystąpi w najbliższych meczach. Przeciwko Jagiellonii nie zagra wyłączony z gry do końca sezonu Gordan Bunoza. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ dwóch podstawowych obrońców - Erika Cikosza i Dragan Paljicia.

Boukhari jest wypożyczony do Wisły do końca tego sezonu z tureckiej Kasimpasy. W barwach Białej Gwiazdy zdobył jak na razie tylko jednego gola. W derbowym meczu z Cracovią jego bramka w ostatnich sekundach spotkania dała Wiśle trzy punkty.

Ekstraklasa.tv: Boukhari strzela Cracovii [WIDEO] »Więcej o: